Dlaczego warto korzystać z autoryzowanych serwisów?

Wybór właściwego serwisu sprzętu RTV i AGD to ważna decyzja. To nie tylko inwestycja finansowa – jakość napraw jest często bezpośrednio związana z naszym bezpieczeństwem. Spięcie czy inna awaria sprzętu może wywołać pożar lub doprowadzić do innych wypadków.

Autoryzowany serwis ma najlepszą wiedzę

Autoryzowany serwis sprzętu RTV i AGD ma dostęp do baz danych, schematów, oprogramowania i specjalnych instrumentów, które ułatwiają realizację całego procesu. Pozwala to szybko i skutecznie przeprowadzać diagnostykę oraz niezbędne naprawy. Co więcej każda zreperowana część lub wymieniony podzespół będzie zgodny z najwyższymi standardami technologicznymi określonymi przez producenta. To zapewnia nam wysoką jakość działania sprzętu po naprawie. Z tego powodu najlepiej zdecydować się na autoryzowany serwis Samsunga, jeżeli mamy do naprawienia sprzęt z tej firmy. Krakowski Limes to profesjonalny salon, który od wielu lat zajmuje się naprawą i zatrudnia fachowców, którzy doskonale wiedzą jak spełnić wymagania klientów.

Korzystanie z odpowiednich narzędzi i sprzętu jest wielką zaletą profesjonalistów z autoryzowanych serwisów. Dzięki temu łatwiej jest dokończyć wszystkie usługi w określonym czasie i bardziej precyzyjnie określić koszty napraw. Każdy z nas kiedyś zdenerwował się, gdy fachowiec dzwonił i mówił, że koszty części będą jednak wyższe. W profesjonalnych serwisach takie sytuacje są rzadkością. Dodatkowo jeśli naprawy są wykonywane bez profesjonalnych przyrządów lub sprzętu określonego przez producenta, może to spowodować jeszcze większe uszkodzenia.

Informacje są zdecydowanie jednym z najcenniejszych zasobów. Pracownicy certyfikowanych serwisów RTV i AGD uczestniczą w regularnych programach szkoleniowych organizowanych przez producenta. Technicy są certyfikowanymi specjalistami, mają dostęp do najbardziej aktualnych informacji oraz szczegółowych danych technicznych. Dzięki bazie informacyjnej dostarczonej przez producenta, pracownicy certyfikowanego serwisu RTV i AGD mają dokładną wiedzę na temat każdego modelu, mogą skutecznie rozwiązać każdy problem techniczny lub wadę, a jeśli problem jest zbyt złożony, mogą wezwać kogoś ze specjalnym sprzętem diagnostycznym, aby dojść do sedna.

Autoryzowany serwis gwarantuje oryginalne części

Oryginalne części zamienne gwarantują wysoką jakość, bezpieczeństwo i pełną zgodność z dwuletnimi standardami gwarancji określonymi przez producenta. Kiedy używamy oryginalnych części zamiennych mamy pewność, że będą one idealnie pasować do naszego sprzętu. Często nawet jeżeli nasze urządzenie już jest po okresie gwarancji lub uszkodzenie powstało z naszej winy, to na nową część dostaniemy ponownie rękojmie.

Co więcej autoryzowane serwisy RTV i AGD zazwyczaj są zaopatrzone w całą gamę oryginalnych części. Ramy czasowe dla standardowej dostawy części zamiennych są bardzo krótkie. Inaczej jest w innych serwisach, gdzie czasami na części trzeba poczekać nawet kilka dni. To przedłuża czas naprawy.

serwisant

Autoryzowany serwis to gwarancja

Kiedy wybieramy serwis RTV i AGD zależy nam na tym, aby naprawa była szybka i trwała. Chcemy mieć pewność, że wykonana usługa zapewni nam funkcjonowanie naszego sprzętu przez długi czas. W autoryzowanym serwisie Samsunga wykonane naprawy nie zrywają gwarancji na sprzęt, jeżeli jeszcze ją mamy. Co więcej, jeżeli poszczególne części są na gwarancji to również będziemy mogli liczyć na ich wymianę, jeżeli zdarzy się coś złego.

Niestety sprzęt AGD i RTV nawet od najlepszych producentów się psuje. Nie oznacza to jednak, że musimy wydawać pieniądze na zakup nowego. Profesjonaliści są w stanie szybko i sprawnie naprawić nasz sprzęt. Dzięki temu, że wybierzemy autoryzowany serwis możemy liczyć na usługi najwyższej jakości i mieć pewność, że nie stracimy gwarancji.