Wybieramy sprawdzone prezenty dla miłośnika i miłośniczki koni

Jeśli osoba Ci bliska obchodzi niedługo urodziny, ważną rocznicę, lub zbliża się inna okazja, podczas której obdarujesz ją prezentem, na pewno zastanawiasz się, jaki upominek będzie idealny. Książka na temat jeździectwa czy też kalendarz ze zdjęciami koni z pewnością już nie raz sprawdził się na prezent, dlatego teraz trzeba pomyśleć o czymś innym. Koniecznie zobacz niezwykle kreatywne, piękne i przydatne prezenty, które proponujemy w tym artykule, a nie ma wątpliwości, że wybierzesz coś dla danej solenizantki czy solenizanta.

Prezenty handmade

Bardzo popularne stały się w ostatnim czasie wyroby handmade, czyli robione ręcznie. Dlaczego? Ponieważ są odskocznią od masowo produkowanych, identycznych produktów. Wśród wyrobów handmade znajdziesz, między innymi, piękną biżuterię oraz inne artykuły idealne na prezent. Jeśli chodzi o biżuterię, na prezent dla miłośniczki koni świetnie sprawdzą się filcowe kolczyki z profilem konia. Wyglądają niezwykle ładnie i dobrze dopasują się do bardzo różnych strojów.

Wśród pięknej biżuterii dla koniarzy znajdują się również bransoletki z drobnymi wisiorkami przedstawiającymi konia czy podkowę, a oprócz nich warto również zwrócić uwagę na zamszowe bransoletki z drewnianymi panelami, na których wygrawerowana jest głowa konia. Ogromną zaletą takiej biżuterii jest jej uniwersalność – pasuje do każdego stylu, niezależnie od wieku solenizantki.

Torby z filcu

Równie kreatywnym i niezwykle ładnym wizualnie prezentem dla koniarzy jest torba filcowa z motywem konia. Torby takie są dostępne w bardzo różnych fasonach – są to torby pionowe, jak i poziome, charakteryzują się różnymi połączeniami kolorów, a motywy koni są wkomponowane w nie na różne sposoby. Znajdziesz torby na tyle duże, że pomieszczą zeszyty i książki niezbędne w szkole czy na uczelni, jak i torebki idealne na co dzień do przenoszenia podstawowych akcesoriów i niezbędnych rzeczy oraz drobnych zakupów. Są to torby na stabilnych paskach, które można wygodnie nosić według preferencji, a także torby z pojedynczymi uchwytami. Oprócz nich w ofercie znajdziesz również inny schowek, mianowicie – saszetkę na biodra, która jest idealna na spacery, załatwienie codziennych spraw na mieście i w wielu innych sytuacjach.

Gadżety dla wielbicieli koni

Wielbicielom koni dedykowane są także bardzo różnorodne gadżety przydatne na różne sposoby. Niezwykle pięknie wygląda wygodna poduszka z nubuku z wizerunkiem konia. Nie ma wątpliwości, że stanie się jednym z ulubionych elementów pokoju osoby uwielbiającej konie i jest to prezent jednocześnie ładny i praktyczny, bo przecież poduszka będzie idealna do ucięcia sobie drzemki zarówno w domu, jak i podczas wyjazdu.

Solenizant lub solenizantka, która lubi kolekcjonować piękne gadżety, z pewnością ucieszy się również z prezentu zawierającego brelok z motywem konia. Są one bardzo różne, niektóre zawierają dodatkowe rzemyki z koralikami, a inne są klasycznymi konikami z filcu. Inny wspaniały pomysł na prezent dla koniarza to worek czy też plecak z aplikacją przedstawiającą konia. Podobnie jak torba jest to prezent bardzo przydatny, a mocne materiały, których użyto do wykonania poszczególnych plecaków, dają gwarancję wysokiej jakości tego prezentu. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować woli plecaki od toreb lub chętnie jeździ na wycieczki i potrzebuje nowego plecaka, nie ma wątpliwości, że taki prezent będzie wspaniałą niespodzianką. Plecaki są dostępne w bardzo wielu różnych kolorach, dlatego z pewnością dopasujesz model do bliskiego miłośnika koni, a jeśli szukasz czegoś jeszcze, możesz wrzucić do środka wspomniany breloczek czy bransoletkę.