3 stylowe zegary ścienne firmy Unilux

Aranżacja mieszkania to niezwykle istotny element naszego życia. Wybór odpowiedniego koloru ścian czy mebli jest ważne, ale diabeł tkwi w szczegółach. Dodatki podkreślają charakter wnętrza, a także osobowość mieszkańców. Warto więc zainwestować w ozdoby, które nie tylko będą ładne, ale również praktyczne.

Stylowym dodatkiem można odmienić wygląd wnętrza. Koniecznie jednak, aby nie był tylko kolejną ozdobą, która będzie zbierała kurz. Dlatego warto postawić na piękny, porządnie wykonany, zegar. Ten dodatek będzie także świetnym rozwiązaniem dla osób, które dbają o czas.

Jaki zegar ścienny wybrać?

Szeroka oferta modeli zegarów sprawia, że coraz trudniej jest znaleźć taki, który będzie pasował do wystroju wnętrza. Można wybierać spośród klasycznych zegarów ściennych, jak i tych nowoczesnych, które w ostatnich latach podbijają serca konsumentów. Atrakcyjne są zegary o nowoczesnym designie, trochę minimalistyczne. W ostatnich latach popularne są również zegary ścienne posiadające dodatkowe funkcje – pomiary temperatury, ciśnienia czy z wbudowanym kalendarzem. Sporym zainteresowaniem cieszą się także modele wskazujące czas w różnych strefach czasowych jednocześnie.

Zegar z termometrem – innowacyjne rozwiązanie?

Nowoczesnym rozwiązaniem do wnętrza są zegary ścienne z termometrem. Model TAMPAS firmy Unilux wyposażony jest w wyświetlacz LCD, na którym pokazuje się temperatura w stopniach Celsjusza panująca w pomieszczeniu, w którym wisi zegar. Z racji tego, że został wykonany z dobrej jakości materiałów – jest niezwykle trwały. Jego nowoczesny i funkcjonalny design doskonale sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach, jak i w zestawieniu z klasycznymi elementami. Zegar ścienny TAMPAS może pełnić funkcję reprezentatywną w biurach.

Zegar ścienny z elektronicznym kalendarzem

Ciekawym pomysłem na aranżację wnętrza jest zawieszenie zegara ściennego wyposażonego w elektroniczny kalendarz. Nowoczesne modele posiadają wbudowany wyświetlacz LCD, na którym codziennie jest wyświetlana odpowiednia data. To świetne rozwiązanie do wszystkich pomieszczeń, zwłaszcza biur czy salonów. Zegar ścienny z kalendarzem, zwłaszcza model INSTICT, posiada nowoczesny wygląd, który dzięki jasnej kolorystyce, będzie doskonale komponował się z aranżacją każdego wnętrza.

Dodatkowo zegar INSTICT ma funkcję, umożliwiającą automatyczną zmianę czasu z letniego na zimowy, dzięki czemu nie trzeba poświęcać dodatkowych minut na programowanie urządzenia. Z racji tego, że zegar jest wyposażony w trwały mechanizm kwarcowy, nie ma potrzeby ściągania go ze ściany w celu skorygowania pracy wskazówek. Duża średnica tarczy ułatwia odczytanie dokładnej godziny oraz daty.

Zegar ścienny

Cztery różne strefy czasowe w jednym zegarze ściennym?

Interesującym rozwiązaniem do podkreślenia klimatu wnętrza, będzie z pewnością wybór zegara ściennego przedstawiającego kilka stref czasowych. Firma Unilux wypuściła na rynek model ON TIME, którego minimalistyczny wygląd dopasuje się do charakteru każdego wnętrza, zwłaszcza tych najbardziej reprezentatywnych.

Model ON TIME został również wyposażony w cztery tarcze, dzięki czemu można ustawić dokładny czas w czterech różnych strefach czasowych. To rozwiązanie nie tylko sprawdzi się w biurze, ale również zachwyci gości w domowym zaciszu. Zegar ścienny został wykonany z wysokiej jakości kwarcu, przez co jest niezwykle trwały. Mechanizm działa na zasadzie piezoelektryczności, wiec jest nie tylko oszczędny, ale również pokazuje czas z niezwykłą dokładnością.

Jakie stylowe zegary firmy Unilux wybrać?

Firma Unilux bez wątpienia w swojej ofercie posiada kilka interesujących modeli zegarów ściennych. Warto jednak postawić na innowacyjne rozwiązania i zdecydować się na zegar ścienny z termometrem, funkcją kalendarza czy przedstawiającym jednocześnie cztery wybrane strefy czasowe.