Bidony reklamowe z logo

Od paru lat, panuje dość powszechna moda na używanie bidonów. Niewielkie pojemniki na wodę, herbatę lub napoje proteinowe, są popularne dzięki zwiększającej się świadomości w zakresie zdrowego żywienia. Obecnie, coraz częściej możemy spotkać bidony w sklepach lub zobaczyć je u innych osób.
Bidony reklamowe, również stały się popularne – ich producenci skorzystali z panującej mody na posiadanie takiego pojemnika. Dlatego wciąż wzrasta liczba bidonów, które są pokryte kolorowymi napisami lub nawet logo firmy producenta. Ciekawy i barwny bidon jest bardziej stylowy – każdy, kto używa na co dzień bidon, chce żeby był on jak najbardziej atrakcyjny i dopasowany do naszego stylu.

W znacznej większości, w bidony reklamowe z logo zaopatrujemy się w sklepach z podobnymi artykułami, bądź też w Internecie. Jednak, ze względu na bardziej przystępne ceny i większą dostępność, coraz większa ilość osób ćwiczących zamawia je u producenta.

Czy warto je zamawiać u producenta?

Wiele jest zalet, jakimi cechuje się zamawianie bidonów u samego producenta. Bidony reklamowe z logo są popularne i swoim wyglądem zachęcają do zakupu. Jednak w sklepach, na siłowniach lub w podobnych miejscach gdzie można je dostać, nie zawsze wszystkie wzory są dostępne. Wiąże się to przede wszystkim z kosztami transportu oraz z opłacalnością zamówienia konkretnego typu bidonów.
Zamawianie bidonów u producenta – co ważne – nie zawsze musi oznaczać ilość hurtową. Każdy z nas ma możliwość sprowadzenia pojedynczego egzemplarza lub kilku.

Zamówienie u producenta bidonów dla sportowców

bidon dla sportowcaJak to zrobić? – Otóż, zamawianie prosto od producenta jest bardzo proste. Dziś, najczęściej nawet nie zwracamy uwagi na to, kto jest dystrybutorem. Stronę producenta poznamy po nazwie.

Zamawianie bidonów sportowych reklamowych z logo u samego producenta ma swoje zalety. Po pierwsze – producent zawsze będzie miał w ofercie wszystkie wzory, kształty, kolory i rozmiary bidonów. Jeśli więc zależy nam na konkretnej kolekcji, której nie możemy znaleźć w polskich sklepach i na siłowniach, warto wejść na stronę producenta. Możemy mieć bowiem pewność, że na stronie/ w sklepie internetowym producenta, na pewno będą wszystkie, interesujące nas wzory i rozmiary.
Drugą, znaczącą zaletą zamawiania bidonów wprost od producenta, jest niższa cena. Bez naliczania marży i dodatkowych kosztów, mamy możliwość otrzymania takiego bidonu w bardziej przystępnej cenie.
Warto również dodać, iż zamawianie bidonów bezpośrednio od producenta jest nieco bardziej bezpieczne. To tam, w znacznej większości, produkty trafiają od razu z fabryki. Nie są wcześniej wiele razy transportowane, co zapewnia nas o ich najlepszym stanie.

O wiele prościej jednak jest pójść do wybranego sklepu i tam wybrać bidon reklamowy z logo producenta. Jest to równie dobre wyjście, jednak zawsze trzeba pamiętać o zaletach, jakie wynikają z zamawiania towaru prosto od producenta. Dużo osób decyduje się na ten krok, zwłaszcza, jeśli zależy im na konkretnej kolekcji bidonów, które ciężko jest dostać w naszym mieście lub w całym kraju.
Obecnie, dzięki możliwościom transportowym i internetowym, każdy z nas może zamówić od producenta dowolną ilość i typ bidonów. Zakup zarówno hurtowy, jak i pojedynczy, jest opłacalny, a my możemy mieć pewność, że dostaniemy oryginalny bidon sportowy – taki, jaki sobie wymarzyliśmy.
Bidony reklamowe z logo są dostępne w wielu wersjach, jednak niektóre można sprowadzić jedynie od producenta. Warto zatem złożyć pierwsze zamówienie w oryginalnym sklepie firmowym.