Aktorzy znani z Barw Szczęścia

Barwy Szczęścia to jeden z najbardziej lubianych i najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Serial jest emitowany na TVP2 już od ponad 12 lat.

Polski serial obyczajowy zdobył wiele nagród i nominacji do Telekamer. Ilość odcinków serialu w tym roku, w lutym przekroczyła liczbę 2000. Barwy Szczęścia to serial, który pod względem popularności, można porównać do M jak miłość oraz do Na dobre i na złe. Według danych, serial ten ogląda obecnie ponad 4,5 miliona widzów.

Barwy Szczęścia od 2007 roku poruszają różnorodne wątki bohaterów serialu oraz ich bliskich. Oprócz ciekawej fabuły i wielowątkowości, serial ten cieszy się dużą popularnością ze względu na obsadę. Aktorzy, którzy wcielają się w poszczególne role bohaterów, świetnie oddają emocje i charakterystykę swoich postaci. Serial ten zatrudnia wielu znakomitych polskich aktorów, którzy znani są z filmów oraz innych seriali.

Nowi bohaterowie Barw Szczęścia

zdjęcie: https://jmcstudio.pl

Na przestrzeni lat, do serialu angażowani są kolejni aktorzy. Barwy Szczęścia są emitowane już ponad 12 lat w Telewizji Polskiej, więc co pewien czas widzowie mają okazję poznać zupełni nowych bohaterów. Niedawno, do ekipy Barw Szczęścia dołączyli Jasper Sołtysiewicz i Lenka Jastrzębska. Oprócz tego, od pewnego czasu w serialu występuje Marek Siudym w roli Anatola Koszyka.

Marek Siudym jest znanym polskim aktorem teatralnym, filmowym i kabaretowym. Aktor grał w wielu serialach i filmach pełnometrażowych. Większą popularność przyniosła mu rola w Misiu Stanisława Barei. Jasper Sołtysiewicz jest młodym aktorem – mający 21 lat. Od roku 2018, wciela się w rolę Justina. Lenka Jastrzębska, jedna z młodszych aktorek Barw Szczęścia, odgrywa rolę Paulinki.

Popularność serialu dzięki aktorom

Serial Barwy Szczęścia jest popularny nie tylko dzięki doskonałej grze aktorskiej. W odcinkach poruszane są wątki i problemy, które mogą dotyczyć każdego z nas. Serial dzięki temu jest bardzo prawdziwy. Widzowie, od samego początku serialu obdarzają poszczególne postacie sympatią.

Główne role są odgrywane przez Katarzynę Glinkę (grającą Katarzynę Górkę), Izabelę Zwierzyńską (wcielającą się w rolę Iwony Pyrki). Aktorki grają w serialu od samego początku. Bardzo długo, w Barwach Szczęścia występowała również Katarzyna Zielińska, która grała rolę Marty Walawskiej aż do początku 2017 roku. W serialu od początku do 2013 roku grał Sebastian Cybulstki, który wcielał się w rolę Ksaweriego Rybińskiego.

Oprócz tego, jedną z głównych postaci w serialu, odgrywa Piotr Janowski. Aktor wciela się w rolę Piotra Walawskiego, od samego początku Barw Szczęścia. Widzowie szczególną sympatią darzą również postać Igi Walaswskiej, która jest odgrywana przez Adę Fijał. Aktorka dołączyła do ekipy serialu w 2008 roku. Wśród aktorów którzy są w obsadzie od samego początku, można także wymienić Marka Molaka i Natalię Zammbrzycką. Marek Molak wciela się w rolę brata Iwony Pyrki – Huberta. Marta Zambrzycka odgrywa rolę Agaty Pyrki.

To dzięki znanym aktorom, serial Barwy Szczęścia nie schodzi z anteny TVP2. Widzowie przywykli do swoich ulubionych postaci i wyczekują kolejnych odcinków. Aktorzy są dobierani do ról w taki sposób, by każdy wątek serialu miał w sobie coś niepowtarzalnego. Barwy Szczęścia to jeden z tych seriali, które mają szczególnie ciekawą i różnorodną obsadę ról, co jest jednym z powodów dużej oglądalności.

Wielu aktorów znanych z serialu współpracuje z agencją aktorską JMC Studio.

zdjęcie: lelum.pl