Gdzie serwisować bramy?

Bramy przesuwne, które uruchamiane są za pomocą napędu, są dziś szczególnie popularne. Obecnie, bramy takie znajdują się na terenie wielu zakładów, firm, hoteli oraz innych miejsc czy gmachów publicznych. Duża część bram jest również montowana w miejscach rozładunku towaru, na rampach. Co ciekawe, wiele osób prywatnych również montuje bramy na własnych posiadłościach. Bramy przesuwne, których źródłem mocy jest napęd, muszą być szczególnie często serwisowane. Dbanie o cały układ, jest bardziej wymagające niż w przypadku furtek i bram ręcznych. Aby zapewnić sobie ciągłą, sprawną pracę napędów oraz bram, należy znaleźć odpowiednią firmę, która będzie sprawować opiekę nad nimi. Serwis bram oraz napędów, wymaga sprawdzenia wszystkich części układu i umiejętnego wykrycia ewentualnych usterek.

Jakie bramy należy serwisować?

Rodzaje bram, jakie podlegają serwisowi, to przede wszystkim:

  • Bramy przemysłowe
  • Bramy przeładunkowe
  • Bramy specjalne
  • Napędy do bram

W zależności od rodzaju bram oraz od ich pochodzenia, cały układ może składać się z samej bramy przesuwnej, fotokomórek, wyłącznika przeciążeniowego, lampki ostrzegawczej oraz pokrywy zabezpieczającej. Każdy element układu ma swoją rolę. Wszystkie muszą działać w sposób prawidłowy, by zapewnić właściwą i sprawną pracę. Bramy przemysłowe nieco różnią się budową od zwykłych bram przesuwnych. Są one zamontowane bezpośrednio w miejscu wjazdu do magazynu. Do tego typu bram, również należy stosować odpowiedni rodzaj napędu. Bramy przeładunkowe są bardzo podobne do przemysłowych. Mają one mniejsze wymiary i są montowane bezpośrednio w miejscu, gdzie ma zostać rozładowany towar. Istnieją bramy specjalne, które mogą mieć bardzo różną formę. Ich rozmiary oraz postać, mogą zależeć przede wszystkim od producenta.

Firma GRODEX jest ekspertem w kwestii montażu i serwisu bram dla przemysłu.

 

Wszystkie powyżej wymienione typy bram oraz napędy do nich, mogą zostać odpowiednio naprawione lub skontrolowane w razie potrzeby. Dobra firma, która podejmie się naprawy i serwisu, może zapewnić nam pozbycie się usterek i przywrócenie dawnej sprawności bramie. Niezależnie od modelu lub wielkości bramy, jaką posiadamy na ogrodzie lub w firmie, specjaliści są w stanie naprawić ją i zapobiec powstawaniu podobnych i innych problemów.

Gdzie wykonać serwisowanie bram?

Serwis bram garażowych, przemysłowych oraz serwisowanie napędów do bram, to usługa, którą należy powierzyć specjalistom. Urządzenia te bowiem pozwalają na przyjmowanie dostaw, towaru czy wpuszczanie pracowników na teren zakładu. Otwieranie i zamykanie bramy powinno odbywać się sprawnie w każdej porze dnia. Firma, która ma długoletnie doświadczenie w serwisowaniu różnych typów bram i napędów, może zapewnić nam profesjonalną obsługę oraz doradztwo. Każdy powyższy rodzaj bram jest znany zespołowi, dlatego naprawa i przegląd bram konkretnych marek i modeli nie będzie stanowić problemu. Konstrukcja bram oraz wszystkich ich części jest w wielu przypadkach bardzo podobna. To samo tyczy się napędów do bram. Pracownicy dobrej firmy zaoferują nam pomoc w doborze bramy oraz jej dowóz we wskazane miejsce. W przypadku, gdy napęd zostanie zniszczony lub jedna z części układu się zużyje, fachowcy pomogą nam wybrać nową część i doradzą, jaka marka i model najlepiej się sprawdzi. Oprócz tego, będziemy mogli liczyć na montaż poszczególnych części. Oprócz profesjonalnego serwisu, firma zajmuje się szybkim i dokładnym montażem wszystkich bram. Skorzystanie z usług firmy cenionej i doświadczonej, zapewni nam i naszej firmie bezpieczną i komfortową pracę.

Napędy do bram – serwis

Napęd do bram – zarówno przemysłowych, jak i przeładunkowych i specjalnych, jest odpowiedzialny za sprawną i szybką pracę bram. Funkcjonowanie nie może zostać zakłócone – otwieranie oraz zamykanie bram musi się odbywać precyzyjnie. Właściwy napęd zapewni nam bezpieczne działanie każdej bramy. Istnieje kilka rodzajów napędów, które należy odpowiednio dobierać biorąc pod uwagę rodzaj bram, jakie wykorzystujemy. Nie tylko bramy stanowią istotną rolę w całym układzie. Napędy do bram odpowiadają za ich sprawne działanie. Z tego powodu, serwis obejmuje zarówno bramy, jak i napędy. Każdy rodzaj napędu zostanie objęty gwarancją, a specjaliści zapewnią nam opiekę nad urządzeniami.