Gdzie zorganizować przyjęcie weselne we Wrocławiu?

Przygotowanie wesela to dla każdej pary młodej ogromne wyzwanie. Z jednej strony to najważniejszy dzień w ich życiu i chcą, aby był on wyjątkowy i idealny w każdym calu. To sprawia, że presja jest ogromna. Z drugiej strony wymaga to ogromnej organizacji i zazwyczaj jest to największe przedsięwzięcie, jakiego podejmują się ci młodzi ludzie. Jedną z kluczowych kwestii jest wybór sali weselnej. Oto top 3 miejsc na wesele we Wrocławiu.

Jasek Premium Hotel – luksusowy hotel we Wrocławiu

sala weselna we wroclawiu
Idealną salę weselną we Wrocławiu znajdziesz w hotelu Jasek Premium

Hotel Jasek Premium we Wrocławiu to jedno z najlepszych miejsc do organizacji wesela we Wrocławiu. Możemy tam przygotować wesele jak z bajki na jednej z trzech przepięknych sal: pałacowej, brylantowej lub kryształowej.

Sala pałacowa ma powierzchnię 408 metrów, co pozwala na urządzenie bankietu dla od 100 do 220 osób, jednocześnie pozostawiając wystarczająco dużo miejsca dla obsługi i na tańce. Jeżeli planujemy mniejsze przyjęcie to możemy zdecydować się na sale brylantową, która pomieści od 60 do 120 osób na powierzchni 210 metrów. Ostatnią proponowaną przez Hotel Jasek Premium salą jest ta kryształowa, która może zmieścić od 80 do 130 osób i ma powierzchnię 270 metrów.

Niezależnie od wyboru sali możemy liczyć na kompleksowe wsparcie ekspertów z Hotelu Jasek Premium w organizacji tego wyjątkowego dnia. Ze względu na swoje ogromne doświadczenie w organizacji tego typu imprez są oni w stanie zapewnić nam odpowiedzi na każde pytanie.

Każda sala ma piękne dekoracje, obrusy i zastawę. Możemy je uzupełnić według własnego gustu. Jednocześnie możemy w tym aspekcie współpracować z hotelem, który może nam pomóc załatwić kwiaty lub inne atrakcje.

Bardzo istotne jest to, że Hotel Jasek Premium z Wrocławia zapewnia przepyszną kuchnie. To klasyczne polskie potrawy, ale z nowoczesnym twistem, dzięki czemu są one w stanie sprawić przyjemność nawet największym smakoszom. Kuchnia serwuje również potrawy wegetariańskie, bezglutenowe i bez laktozy, więc będziemy w stanie spełnić ewentualne życzenia naszych gości.

W hotelu możemy wynająć również dowolną ilość miejsc noclegowych dla nas i naszych gości.

ZAREZERWUJ SALĘ W HOTELU JASEK PREMIUM!

Stara Fabryka Myślniew

Stara Fabryka Myślniew to ciekawe miejsce na urządzenie mniejszej uroczystości dla 20-80 osób. Jest ona zorganizowana w starej Fabryce Ceramiki budowlanej i łączy industrialny klimat z przytulną atmosferą. To przepiękne miejsce oferuje widoki, parking i grilla na miejscu. Musimy być jednak przygotowani na to, że znajduje się ono w pewniej odległości od Wrocławia w małej wsi Myślniew.

Bardzo istotne jest też to, że sama sala dysponuje zaledwie 5 miejscami noclegowymi. Oznacza to, że jeżeli chcemy zapewnić nocleg dla większej ilości gości, to będziemy też musieli pomyśleć o dojeździe na salę.

Glamour

sala weselna jasek premiumBardzo ciekawym wyborem jest Glamour, który oferuje salę na 160 osób w samym centrum Wrocławia. Przy sali znajdziemy miejsca parkingowe i noclegowe. W zależności od naszych upodobań możemy wybrać ustawienie stołów okrągłe lub prostokątne. Aranżacja lokalu jest naprawdę nowoczesna i unikatowa. Na sali znajduje się nawet ekologiczny kominek.

Glamour jest położone w samym centrum Wrocławia, tuż przy rynku. Taka lokalizacja ma swoje wady i zalety. Z jednej strony zaraz obok znajduje się Urząd Stanu Cywilnego i wiele kościołów, możemy więc zorganizować wszystko w jednym miejscu. Z drugiej strony nie będziemy dysponować żadnym ogrodem, ani inną zieloną przestrzenią, na której mogliby spacerować i odpoczywać nasi goście.

 

Hotel Jasek Premium

Lokalizacja: ul. Sułowska 39, 51-180 Wrocław

Telefon: +48 71 710 07 00 , +48 71 710 07 10

Mail: hotel@hoteljasek.com.pl

Adres www: http://www.hoteljasek.com.pl