Niezapomniane wesele w Hotelu Jasek we Wrocławiu

Jeśli chodzi o planowanie ślubu, jest wiele rzeczy do przemyślenia. Ale przede wszystkim musimy zdecydować, gdzie chcemy zorganizować swój wyjątkowy dzień. Istnieje wiele różnych rodzajów miejsc weselnych do wyboru, ale jednym z najpopularniejszych we Wrocławiu jest Hotel Jasek Premium. Jest ku temu wiele powodów.

Hotel Jasek Premium może się poszczycić dużym zespołem profesjonalistów i całym szeregiem udogodnień, które ułatwiają organizację wesela. Sprawiają, że jest nam znacznie wygodniej i zmniejszają poziom stresu związany z organizacją ślubu. W tym miejscu we Wrocławiu pracują eksperci zakresie organizacji wesel, możemy spodziewać się konkurencyjnych cen, co będzie szczególnie pomocne jeżeli mamy ograniczony budżet.

Ślub w Hotelu Jasek Premium to także nocleg dla gości weselnych

wesele w hotelu Jasek PremiumW dzisiejszych czasach bardzo często zdarza się, że część naszej rodziny musi przyjechać z daleka, aby móc uczestniczyć w naszym ślubie. Ogromną korzyścią organizacji wesela w Hotelu Jasek Premium jest to, że może on nam zaoferować zakwaterowanie. Posiadanie noclegu w tym samym miejscu, w którym organizujemy uroczystości weselne, to duża wygoda. Ludzie, którzy przybędą z daleka, nie będą musieli martwić się o dalsze podróże lub zostawienie gdzieś swoich rzeczy. Jest to szczególnie przydatne, jeśli w ogóle nie znają okolicy.

Co więcej nasi bliscy nie będą musieli martwić się o jazdę samochodem lub zarezerwowanie taksówki do domu. Wszyscy będą następnego dnia w jednym miejscu. To niezwykle korzystne jeżeli planujemy poprawiny. Pokoje przydadzą się także nam. Dzień ślubu jest pełen emocji, a my będziemy chcieli przez cały czas wyglądać zjawiskowo. Kiedy organizujemy wesele we Wrocławiu w Hotelu Jasek Premium przez całą imprezę możemy mieć pokój do którego możemy zajrzeć, by się odświeżyć. Po zabawie do białego rana też na pewno docenimy fakt, że nie musimy daleko szukać noclegu.

ZAREZERWUJ SALĘ WESELNĄ W HOTELU JASEK PREMIUM!

 

Skorzystaj z doświadczenia specjalistów z Hotelu Jasek Premium

Hotelowe sale weselne i ich pracownicy doskonale wiedzą jak przygotować się do tego szczególnego dnia. W Hotelu Jasek Premium odbyło się już wiele wesel, w związku z czym jesteśmy w stanie nadzorować przygotowania i sprawny przebieg tego niezwykłego dnia.

Eksperci Hotelu Jasek Premium mogą udzielić wskazówek i pomocy. Są w stanie pomóc we wszystkim, od dekoracji po catering i kwiaty. Oznacza to, że cały czas jesteśmy na bieżąco z przygotowaniami, ale mamy kogoś kto nam pomoże. Jeżeli będziemy mieli jakiekolwiek pytania będziemy też mieli się do kogo zwrócić.

Zespół weselny jest niezwykle pomocny, jeśli chodzi o codzienną koordynację. Potrafi on zapewnić, że ten szczególny dzień przebiega bez żadnych problemów. Hotel Jasek Premium ma wielu pracowników, więc nie brakuje osób, do których można się zwrócić, jeśli wymagana jest pomoc.

Przepyszna kuchnia Hotelu Jasek Premium

Nasza restauracja może zaoferować szereg pakietów weselnych, w zależności od liczby gości oraz preferowanego stylu jedzenia. Szefowie kuchni potrafią zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Jesteśmy też w stanie przygotowywać posiłki wegetariańskie, bezglutenowe lub bez laktozy, więc niezależnie od potrzeb każdy z naszych gości będzie mógł cieszyć się przepysznym posiłkiem.

Szefowie kuchni restauracji w Hotelu Jasek Premium we Wrocławiu specjalizują się w polskiej kuchni z nowoczesnym twistem. W zależności od potrzeb klientów mogą sami zaproponować menu lub przygotować je na podstawie wytycznych. Niezależnie od decyzji mamy pewność, że będzie pysznie.

Hotel Jasek Premium

Lokalizacja: ul. Sułowska 39, 51-180 Wrocław

Telefon: +48 71 710 07 00 , +48 71 710 07 10

Mail: hotel@hoteljasek.com.pl

Adres www: http://www.hoteljasek.com.pl