Pomysły na prezent z grawerem

Prezent z grawerem to świetny pomysł na indywidualny, spersonalizowany upominek dla bliskiej osoby. W zależności od okoliczności i zażyłości wybierać można spośród dziesiątek pomysłów na prezent, które z pewnością przypadną obdarowywanemu do gustu, a także pozostaną miłą pamiątką, do której osoba obdarowana chętnie będzie powracała wspomnieniami.

W teorii niemal wszystkie przedmioty mogą stanowić świetny pomysł na prezent z grawerem. W praktyce jednak w wielu przypadkach konieczne jest dostosowanie prezentu do okazji, pokrewieństwa czy chociażby wziąć pod uwagę kwotę, którą chcielibyśmy przeznaczyć na upominek. Warto pamiętać, że prezent uzupełniony grawerem zawsze będzie spersonalizowany i z pewnością będzie niezwykle udany. Jaki upominek z grawerem wybrać?

Zegarek z grawerem – elegancki prezent zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny

Jednym z najciekawszych pomysłów na wręczenie prezentu z grawerem jest zegarek. Indywidualnie dobrany do bliskiej nam osoby umożliwia na sprawienie miłej niespodzianki. Z racji tego, że zegarek to dosyć uniwersalny prezent, świetnie sprawdzi się niezależnie od okazji. Może to być pomysł na upominek z okazji urodzin, rocznicy ślubu czy jako prezent gwiazdkowy. Z pewnością każdy obdarowany będzie zadowolony z takiej niespodzianki.

zegarek jako prezent

Dodatkowo zegarek wręczany przy każdej okazji może zawierać spersonalizowany grawer. Najczęściej na odwrocie tarczy grawerowana jest znacząca data, cytat czy imię. Dzięki temu to nie tylko przedmiot, który będzie noszony na ręce, ale także rzecz wywołująca miłe wspomnienia.

Bransoletka z grawerem na wyjątkowe okazje

Planując zakup prezentu ukochanej osobie, warto postawić na rozwiązanie, które nie tylko zachwyci, ale także będzie związany z konkretnymi wydarzeniami, do których oboje wrócicie za jakiś czas. Nawet najprostsza, ale jednocześnie klasyczna bransoletka z grawerem, będzie stanowiła niezapomnianą pamiątkę, o której nikt nie zapomni.

Prezent z grawerem dla państwa młodych – co wybrać?

Wybierając się w najbliższym czasie na przyjęcie weselne, ciekawym pomysłem jest wybór prezentu dla państwa młodych, które zostanie uzupełnione grawerem. Może to być jednocześnie dodatek do większego prezentu – jak grawer na kawałku szkła z datą zawarcia związku małżeńskiego albo pasujące do siebie bransoletki. Ciekawie będą również prezentowały się grawerowane kieliszki do wina, whiskey czy szklanki do napoi. Z pozoru nieciekawy podarunek może stać się niezapomniany i niezwykle praktyczny podczas codziennego użytkowania.

Biznesowe dodatki z grawerem – długopis i pendrive

Liczne konferencje czy spotkania biznesowe to także sposób na zareklamowanie swojej firmy bądź wręczenie odwiedzającym i zwiedzającym zwyczajnego podarku w postaci długopisu czy pendrive’a. W niektórych przypadkach mogą one stanowić nie tylko produkt przeznaczony na sprzedaż, ale także dodatek, który jest stale w użytku pracowników firmy.

Grawer na drewnie – czy warto?

Ciekawym prezentem dla osób uwielbiających naturę z pewnością będzie pudełko wykonane z drewna, uzupełnione interesującym grawerem. Mogą to być zarówno różne eko szkatułki, wielorazowe, ozdobne pudełka na chusteczki oraz przyborniki czy miejsca na przyprawy. Z pozoru mało ciekawy prezent może się okazać jednym z najbardziej praktycznych podarunków. Dodatkowo drewno jest zdecydowanie łatwiejsze w obróbce, przez co znacznie wygodniej jest na nim wygrawerować nawet najbardziej skomplikowane sentencje.

Zapalniczka, etui oraz markowy długopis – prostota i tradycja w jednym

Brak pomysłu na prezent nie oznacza, że wcale nie można go wręczyć. Zwłaszcza jeśli nie jest to duża okazja albo obdarowywana osoba nie jest nam specjalnie bliska. W takim przypadku doskonale sprawdzi się zapalniczka z grawerem albo etui na telefon. Ciekawym pomysłem będzie także markowy długopis – zwłaszcza w postaci prezentu gratulacyjnego.

Prezent z grawerem – najlepszy podarunek na różne okazje

W zależności od okazji warto zastanowić się nad podarowaniem spersonalizowanego prezentu zarówno bliskiej, jak i dalekiej osobie. Najciekawszym rozwiązaniem zawsze będzie zegarek z wygrawerowanym imieniem, cytatem albo ważną datą. Uniwersalnym pomysłem na prezent będzie także bransoletka, zwłaszcza dla ukochanej osoby. Grawer na kieliszkach od wina będzie także doskonałym pomysłem dla młodych pa w dniu ich święta. Dzięki temu na pewno otrzymają dopasowany do nich prezent, który z którego będą codziennie korzystać.