Wigilia pracownicza – wybierz górski pensjonat

Grudzień to miesiąc przepełniony magią świąt Bożego Narodzenia. Zanim każdy z nas w pełni odda się przygotowaniom świątecznym i najbliższym, warto zaplanować wyjątkowe spotkanie w gronie współpracowników.

Wigilia pracownicza to doskonały moment na budowanie ciepłych i pozytywnych relacji zawodowych i integracji zespołu. Połączenie spotkania w zawodowym gronie z pobytem w górach to również doskonały pomysł na odpoczynek, szczególnie dla osób na co dzień żyjących w dużych aglomeracjach.

Organizacja Wigilii w pensjonacie

Organizacja spotkania świątecznego w pensjonacie to plan, który z powodzeniem można zrealizować w okresie od końca listopada do połowy grudnia. Rezerwacji należy jednak dokonywać już w połowie września. W ramach Wigilii pensjonaty przybyłym gościom zapewniają menu świąteczne, dekorację stołów i sali, nastrojową muzykę świąteczną lub też na życzenie kapelę góralską na żywo. Ta magiczna oprawa sprzyja doskonałej zabawie i lepszemu poznaniu swoich współpracowników. Kilkudniowy wypad w góry na Wigilię pracowniczą warto wzbogacić o kilka atrakcji, by wykorzystać potencjał niezwykłego otoczenia. Góry zimą są piękne i tym bardziej zapraszają, by udać się wspólnie na piesze wycieczki w celu odkrywania szlaków i podziwiania niezapomnianych widoków.

wigilia pracownicza w górach

Organizacja Wigilii pracowniczej w pensjonacie to doskonała opcja na wypoczynek i zebranie sił na organizację Świąt Bożego Narodzenia.

 Obsługa obiektu zapewni przybyłych gościom profesjonalną obsługę od chwili zakwaterowania, przez cały pobyt.

Zakupy, przygotowania i sprzątanie całkowicie zostaje zdjęte z obowiązków zespołu, który odda się jedynie przyjemnościom wspólnego spędzania czasu i rozkoszowania się górami.

Wigilia pracownicza w Pensjonacie Willa Nova

Pensjonat Willa Nova to miejsce położone w wyjątkowej małej i urokliwej miejscowości. Wisła mieści się w Beskidzie Śląskim, tuż u podnóża Baraniej Góry. Za jej centrum uznaje się okolice Wisły Uzdrowisko pomiędzy szczytami Wierch Skalnity, Kamenna i Bukowa. To miejsce stworzone dla miłośników zimowych aktywności. Miasto zaprasza na liczne szlaki rowerowe i piesze, a przede wszystkim wyciągi narciarskie, przygotowane dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Wisła warta jest poznania również od strony historycznej. Na terenie miasteczka znajdziemy kilka budowli pamiętających XVIII wiek.

– Kościół katolicki p.w. Najświętszej Marii Panny z 1855 roku

– Kościół ewangelicki z architekturą klasycystyczną z 1838 roku,

– 100-letni Pałacyk Habsburgów,

– Muzeum Beskidzkie mieszące się w XVIII-wiecznej karczmie.

eventy dla firm wisłaNa przybyłych turystów czekają również liczne imprezy okolicznościowe i tematyczne organizowane na terenie miasta.

Wielu gospodarzy karczm zaprasza do wzięcia udziału w kuligu, który jest doskonałą okazją bliższego poznania uroków zimy w górach.

W ogrodzie Willa Nova znajduje się altana do grillowania, która czynna się również w okresie zimowym.

Świąteczne menu przygotowane przez zespół kucharzy Willa Nova to propozycja, która zachwyci najbardziej wymagających smakoszy. W zestawie znalazły się zarówno tradycyjne dania wigilijne, jak i propozycje lokalne, raczące gości wyjątkowym smakiem góralskim. Istnieje możliwość modyfikacji menu na specjalne zamówienie. Na terenie ośrodka znajduje się również prywatny i bezpłatny parking. Willa Nova to miejsce położone w sercu Wisły, co sprzyja wycieczkom poznawczym zarówno na terenie miasta, jak i zapewnia szybki dostęp do górskich szlaków. Beskid Śląski oferuje pełen przekrój trudności tras, od tych najprostszych, idealnych dla osób ceniących krótkie spacery, jak i dla wytrawnych miłośników gór. Najkrótszy odcinek liczy 2km, najdłuższy zaś ponad 30 km.