Wynajem samochodu na lotnisku

Wynajem aut – Warszawa

Wynajem samochodu w Warszawie, to opcja z której wielu korzysta. Nic dziwnego. Duże miasto w którym liczba zameldowanych mieszkańców, zgodnie z danymi Urzędu Miasta osiąga 1 629 771 osób, to całkiem sporo. Doliczając ludzi, którzy zgłosili pobyt czasowy, suma ta zwiększa się o kolejne 49 tysięcy. Wszystko to powoduje, że zainteresowanie tymczasowym środkiem pojazdu może być duże. Własny samochód w serwisie, bus potrzebny na szalony wieczór kawalerski, przeprowadzka czy powrót do kraju na urlop – oto powody dla których większość z nas decyduje się na wynajem auta. A im większe miasto, tym potrzeb jest więcej.

Powrót do kraju

Wydaje się, że potrzebą najbardziej niecierpiącą zwłoki spośród wyżej wymienionych jest możliwość wynajmu auta w czasie tymczasowego pobytu w kraju. Wielu Polaków pracuje i mieszka na stałe poza granicami kraju. Do rodzinnego domu przyjeżdżają rzadko, a kiedy już wylądują na ojczystej ziemi nie mają zwyczajnie jak się po niej poruszać. Dom rodzinny nie zawsze przecież znajduje się tuż przy lotnisku. Zamiast angażować najbliższych w dalekie wyprawy, by odebrać brata czy syna z lotniska, wolą wynająć samochód. Z całą pewnością jest to rozwiązanie bardzo wygodne, funkcjonujące z powodzeniem w większych miastach z portami lotniczymi. Jak zatem wygląda cała procedura?

Możemy wynająć samochód bezpośrednio z lotniska?

Wielu spośród wracających do kraju jest przekonanych, że po odbiór wynajętego auta powinni zgłosić się bezpośrednio do wypożyczali. Nic bardziej mylnego. Warszawskie wypożyczalnie aut, takie jak Carent-24 umożliwiają rezerwację auta i podstawienie go w wybrane miejsce przez pracownika. Dzięki temu klient nie traci czasu i ma zapewnioną wygodną formę współpracy. Jak takie udogodnienia przekładają się jednak na cenę?

Z jakimi kosztami musimy się liczyć przy wynajmie samochodu w Warszawie?

Carent-24 proponuje ceny zależne od czasu w którym dany samochód będziemy użytkować. Są one niższe w przypadki większej ilości dni. I tak Toyota Avensis może być użyczona na okres od 1 do 3 dni w cenie 189 złotych za dobę,  jednak w przypadku wypożyczenia jej na ponad 61 dni, kosztować nas będzie już tylko 89,99 złotych za dzień. Oferta firmy jest bardzo rozbudowana, pojawia się w niej bardzo dużo

marek i modeli samochodów, dlatego każdy nawet najbardziej wymagający klient z pewnością znajdzie coś dla siebie. Co jednak z kosztami dodatkowymi?

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie nalicza również koszty dodatkowe. Są one związane między innymi z miejscem wynajmu i odbioru auta. Jeśli bowiem chcemy, aby samochód został podstawiony na lotnisko Modlin musimy liczyć się z opłatami od 39,90 złotych. Lotnisko Bemowo, to już jedynie koszt od 5,00 złotych. Jak widać, choć cena wynajmu przy takim udogodnieniu wzrasta, to jednak nie są to kwoty obciążające nasz budżet znacznie. Wygoda, którą dzięki niemu zyskamy jest warta wiele więcej.

Jak wynająć samochód?

wypożyczalnia aut warszawa

Parking lotnisko we Wrocławiu 

 

Aby skorzystać z danego samochodu należy zarezerwować go telefonicznie lub mailowo. Umowa wypożyczenia zawarta zostanie natomiast, gdy klient przedstawi dowód osobisty, prawo jazdy oraz kredytową lub debetową. Sporym udogodnieniem dla urlopowiczów jest również fakt, że płatności przyjmowane są w obcych walutach, według kursu obowiązującego na dany dzień. Dotyczą one jednak samochodów klasy A i B. Pozostałe, o wyższym standardzie opłacane muszą być za pomocą karty kredytowej.