Co naprawisz w dobrym serwisie komputerowym?

Obecnie dobre serwisy komputerowe oferują dużo więcej usług, aniżeli naprawa laptopa.

W tym artykule przyjrzymy się najlepszemu według statystyk i opinii klientów serwisowi komputerowemu nano serwis.  Co dokładnie można naprawić w dobrym serwisie komputerowym? Który serwis wybrać?

Czym Charakteryzuje się Dobry Serwis Komputerowy

Najważniejszymi kryteriami w trakcie wyboru serwisu dla swojego uszkodzonego sprzętu jest po pierwsze doświadczenie zakładu. Trzeba również wrócić uwagę na ilość napraw, jakie gwarantuje firma oraz jaki sprzęt posiada. Im nowocześniejszy sprzęt, bardziej doświadczeni specjaliści, tym większa pewność, że sprzęt zostanie rzetelnie naprawiony.

Jakich napraw można dokonać w dobrym serwisie komputerowym

Oferta Nano Serwis jest uznawana za najbardziej atrakcyjną na terenie Wrocławia i okolic. Odpowiada za to nie tylko cena, ale także szeroki wybór usług. Dzięki kadrze specjalistów oraz najnowocześniejszemu wyposażeniu firma gwarantuje:

• Naprawę laptopów i notebooków,
  • Naprawę płyt głównych,
    • Naprawę i serwis monitorów,
    • Naprawę komputerów stacjonarnych,
    • Naprawę projektorów multimedialnych,
    • Naprawę zasilaczy UPS,
    • Naprawę telewizorów,
    • Naprawę różnych urządzeń z zakresu elektroniki przemysłowej.

Jak widać, do serwisu można przyjść praktycznie z każdym urządzeniem, w którym wystąpiła usterka.

Nano Serwis gwarantuje darmową diagnostykę i rzetelne wyjaśnienie rodzaju awarii i jej przyczynę.

Dlaczego Warto Wybrać Nano Serwis

Nano serwis to bez wątpienia najlepszy serwis komputerowy we Wrocławiu i jego okolicach.

Po dostaniu się na teren firmy klientom przysługuje darmowe miejsce parkingowe. Następnie po odwiedzeniu zakładu dochodzi do darmowej diagnozy usterki sprzętu. Po stwierdzeniu, jaka naprawa będzie konieczna, specjalista określa przystępny dla klienta termin. Po uzgodnieniu szczegółów niesprawny sprzęt zostaje przekazany do profesjonalnego serwisu komputerowego, który za pośrednictwem najwyższej klasy sprzętu remontuje elektronikę.

Nano serwis jest gwarantem taniej i szybkiej naprawy Twojego sprzętu.

Doświadczenie Nano Serwis

Firma Nano Serwis już od 2005 roku naprawia elektronikę. Doświadczona kadra pracownicza ma za sobą tysiące skutecznych napraw. W związku tym są oni w stanie szybko i skutecznie naprawić każdy sprzęt.

Profesjonalny Sprzęt w Serwisie

Wykwalifikowani pracownicy używają narzędzi i maszyn z absolutnie najwyższej półki. Ich umiejętności połączone z najnowszymi technologami są gwarancją szybkiej i skutecznej naprawy.

Kadra specjalistów jest naprawdę szeroka. Ich wiedza i doświadczenie umożliwia im naprawę wielu urządzeń. W związku z tym wiele hurtowni, czy instytucji państwowych chce podpisać kontrakt z Nano serwis. Firma świadczy usługi na terenie całej Polski, a nawet ma zamówienia zza granicy. Świadczy to tylko, jak bardzo jest ceniona nie tylko w kraju, ale i na arenie międzynarodowej.

Najlepsza Gwarancja na Rynku

Kolejną cechą, dzięki której można rozpoznać dobry serwis komputerowy, jest gwarancja, jaką właściciel daje na wymienione części. W przypadku Nano Serwis również jest ona najlepsza na rynku.

Najkrótszy okres gwarancyjny, jakim serwis obejmuje wszystkie naprawy to, aż 6 miesięcy. Z drugiej strony otrzymuje się roczną gwarancję np. na  wymiany matryc na nowe, czy wymiany napędów optycznych. Najdłuższa, bo, aż dwuletnia gwarancja przysługuje każdemu, kto skorzystał np. wymiany dysków oraz pamięci.

Tak długi okres gwarancyjny spowodowany jest jakością usług zagwarantowanych w serwisie. Sprzęt naprawiany przez najlepszych specjalistów w kraju, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu na pewno będzie dobrze służyć przez długi czas.

Gwarancja ma tylko sprawić, aby klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie.

serwis komputerowy

Najlepszy serwis komputerowy we Wrocławiu i okolicach.

Najlepsi specjaliści, najnowszy sprzęt i najkorzystniejsze ceny to chyba wystarczające argumenty za tym, aby w razie potrzeby naprawy elektroniki odwiedzić Nano Serwis.

Oprócz bezbłędnego wykonania naprawy obowiązuje również niezwykle długa gwarancja, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. W serwisie istnieje maksymalny próg, jaki można zapłacić za daną naprawę. Przykładowo za naprawę Laptopa niezależnie od uszkodzeń zapłaci się maksymalnie 492 . Nawet jeśli naprawa ostatecznie miałaby kosztować 600 zł.

Wybór odpowiedniego serwisu dla uszkodzonego sprzętu nie jest łatwy. Biorąc pod uwagę, że dla wielu ludzi np. laptop to narzędzie pracy, trzeba mądrze wybrać firmę komputerową, aby nie czekać miesiącami na zwrot sprzętu.