Ile można zarobić z Oriflame?

Praca konsultanta firmy kosmetycznej może nie wydawać się najbardziej lukratywnym zajęciem i nie bez powodu kojarzy się raczej ze sposobem na dorobienie do kieszonkowego przez nastolatków. To właśnie młodzież, która dopiero wkracza na rynek pracy zwykle podejmuje się współpracy z Oriflame, chcąc podbudować swoje doświadczenie a jednocześnie zarobić w sposób legalny na swoje potrzeby. Okazuje się jednak, że praca konsultanta może przynosić całkiem ciekawe zyski i przy odpowiednim nakładzie pracy oraz odrobinie szczęścia obrócić się w główne źródło dochodów. Ile można zarobić z Oriflame i w jaki sposób osiągnąć dobre wyniki sprzedażowe w krótkim czasie?

Sprzedaż kosmetyków Oriflame – ile możesz zarobić jako konsultant?

zdjęcie: gierzkiewicz.pl

Marka Oriflame oferuje obecnie dwa główne sposoby zarabiania pieniędzy poprzez współpracę z marką i sprzedaż kosmetyków z katalogu jest zdecydowanie tym, z którego marka znana jest najlepiej. Pracując jako konsultant zajmujący się bezpośrednią sprzedażą produktów masz szansę zarobić stosunkowo sporo, choć wysokość zarobków jest tu uwarunkowana ilością złożonych zamówień i ich wysokością – każdy konsultant otrzymuje za złożone zamówienia do 20% zysków ze sprzedaży, dzięki czemu sprzedając więcej ma szansę zbudowania na koniec miesiąca całkiem solidnego wynagrodzenia. To jednak nie koniec korzyści, z jakimi wiąże się sprzedaż kosmetyków Oriflame.

Każda osoba zapisująca się do klubu Oriflame i podejmująca pracę w charakterze konsultanta otrzymuje dostęp do całego szeregu zniżek i programów lojalnościowych, dzięki którym ma dostęp do tańszych kosmetyków, ciekawych rabatów i programu nagród za sprzedaż – im więcej zamówień uda Ci się złożyć, tym większe szanse na zdobycie nagrody. Każdy kosmetyk i produkt oferowany w katalogu ma przypisane sobie punkty premiowe, czyli tzw. „PP”, które umożliwiają dostęp do unikalnych nagród dla nowych konsultantów Oriflame. Jest o co powalczyć.

Budowanie sieci sprzedaży – skuteczny sposób na zarabianie z Oriflame

Oriflame to sieć konsultantów i ich sponsorów, którzy zyskują dodatkowe premie za rekrutowanie do pracy kolejnych osób zainteresowanych pracą konsultanta. Poprzez tworzenie własnej sieci sprzedaży sponsorzy (opiekunowie) mogą wchodzić na wyższe poziomy procentowe osiąganych zarobków, zwiększając tym samym swoje dochody i odgrywając bardzo ważną rolę mentora w życiu nowych konsultantów. Na podjęcie pracy w charakterze sponsora decydują się zwykle konsultanci, którzy od lat współpracują już z marką i chcą nie tylko zwiększyć swoje dochody, ale też maksymalnie wykorzystać swoją wiedzę, budować własny biznes i markę oraz rozwijać nowe umiejętności biznesowe, przydatne zarówno w pracy z Oriflame jak i poza firmą.

Jak skutecznie budować własną sieć sprzedaży? To proste. Determinacja, doskonała znajomość produktów i przede wszystkim chęć rozwijania się w pracy z Oriflame (a nie traktowanie pracy konsultanta jako zajęcia dorywczego) to już pierwsze kroki do sukcesu w branży, która pozwala na naprawdę swobodny rozwój na własnych warunkach. Oriflame daje swoim konsultantom wiele możliwości, a Ty, zachęcając innych do dołączenia do klubu powiększasz własny wkład w markę i związane z tym przychody. Opowiadaj z entuzjazmem o fantastycznych produktach i możliwościach zarobkowych jakie daje Oriflame, a znajomi, znajomi znajomych i zupełnie obce Ci osoby z chęcią dołączą do twojej sieci sprzedaży – wystarczy dobra znajomość kosmetyków, chęć do przedstawiania nowym osobom możliwości jakie może im dać współpraca z Oriflame, cierpliwość i wyrwała praca, by tymczasowa współpraca z Oriflame przerodziła się w dochodową przygodę na całe życie!