Jak można przedłużyć włosy?

Na rzadkie oraz cienkie włosy świetnym sposobem i jednocześnie bardzo pomocną metodą jest przedłużanie włosów. W zasadzie przedłużanie włosów może zmienić nas w całości. Zastanawiając się to możemy zapuszczać włosy od lat, a nigdy nie będą takiej długości jaką sobie zaplanowaliśmy. Po przedłużeniu włosów możemy cieszyć się całkowicie naszą wymarzoną fryzurą. Przedłużać włosy możemy zarówno włosami naturalnymi jak i także włosami sztucznymi.

Modne włosy, długie włosy

Często właśnie to rozróżnienie jest pierwszym dylematem, które czeka nas przed samym zabiegiem jakim jest przedłużanie włosów. W zasadzie to jakie włosy wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od nas. Najbardziej zarówno nam jak i profesjonalnej fryzjerce zależy na tym, aby włosy doczepione i włosy naturalne nie różniły się od siebie niczym. Dlatego też przed wyborem musimy poznać specyfikę zarówno włosów syntetycznych jak i włosów naturalnych. Jeśli chodzi o włosy syntetyczne istnieje wiele ich rodzajów. Zdecydowanie najwyższej jakości są włosy syntetyczne, które służą do produkcji kreatyny. Włosy do produkcji kreatyny z pewnością nie utracą połysku, ani także koloru. Jeśli zaś chodzi o włosy naturalne to także jest ich kilka rodzajów. Pierwsze z nich o włosy azjatyckie inaczej zwane chińskie. Są to włosy należące do włosów sztywnych, prostych oraz lejących. Nie posiadają łuski włosowej. Właśnie z tego powodu nie mogą być poddawane zabiegom chemicznych. Musimy wiedzieć, że bardzo trudno poddają się różnego rodzaju stylizacji. Bezpośrednio po umyciu możemy zauważyć, że się puszą. Kolejny rodzaj włosów naturalnych to włosy europejskie. Są one bardzo miłe w dotyku oraz zdecydowanie miękkie. Jeśli chodzi o ich szeroki wybór to mamy do wyboru liczne, a nawet bardzo liczne kolory. Kolejny rodzaj włosów to włosy indyjskie. Są świetnej jakości. Oprócz tego są grube oraz sztywne. Najczęściej są one używane dla osób o włosach rzadkich oraz delikatnych. Kolejny, już przed ostatni rodzaj włosów to włosy kaukaskie.

włosy

Co ciekawe można je farbować. Okazuje się, że możemy je nawet rozjaśnić. Dużą zaletą jest także bardzo przystępna cena. Ostatni rodzaj włosów naturalnych to włosy słowiańskie. Najlepsze zostawiliśmy sobie na koniec. Włosy słowiańskie są włosami najwyższej jakości. W parze z jakością idzie także dość wysoka cena. Ich cechą charakterystyczną jest fakt, że zdecydowanie częściej są poddawane farbowaniu niżeli odbarwianiu. Są zdecydowanie bardzo lśniące, delikatne oraz miękkie. Świetnie się poddają. Co ciekawe gdy odpowiednio dobrze o nie zadbamy mogą one nam służyć nawet dwa lata. Czyż to nie jest świetne rozwiązanie? Gdy znamy już dokładne poszczególne rodzaje włosów możemy zdecydować się na któreś konkretnie. Warto także zapoznać się z opiniami w Internecie na temat konkretnych włosów. Porady z pewnością udzieli nam także profesjonalna i zawodowa obsługa w profesjonalnym studiu fryzjerskim. Ważne także byśmy nie oszczędzali na takowych zabiegach. Efekt może nas rozczarować, a tego nie chciał by nikt z nas.